Windows 8 Vademecum Administratora

      Oto nowa, poważniejsza książka o najnowszym systemie operacyjnym Windows 8. Dlaczego poważniejsza? – ano dlatego,  że książka ta, przeznaczona jest dla administratorów. To wcale nie oznacza, że co „ambitniejsi” użytkownicy tego systemu z niej nie powinni skorzystać. Dzięki niej też można poznawać ten system. Jedno jest pewne – dobrze, że pojawia się coraz więcej pozycji książkowych na ten temat. W książce tej znajdziemy informacje na temat instalowania i konfigurowania tego systemu. Możemy się z niej nauczyć jak szyfrować dyski nową (nie do końca) funkcją BitLocker(r). Wiele w niej miejsca na temat diagnozowania systemu. Na pewno warto ją polecić. Szczególnie w tym okresie przedświątecznym można pomyśleć o niej, jako o prezencie „pod choinkę” dla siebie. Pozwoli to (gwarantuje) nie przesiedzieć całych Świąt przy stole z jedzonkiem – CZEGO PAŃSTWU I SOBIE ŻYCZĘ. Opis tej książki jest tutaj.

Z całego serca życzę wszystkim Państwu

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Windows 8 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>