Windows 8.1 Biblia

Windows 8.1 PL BIBLIA      Do tej pory, chcąc poznać Windows 8.1 PL korzystaliśmy z książek z serii „Krok po kroku” albo podobnych, zbliżonych poziomem wiedzy w nich zawartej. Teraz, staraniem wydawnictwa Helion pojawia się nowa książka, którą warto Państwu polecić. Oczywiście tym, którzy chcą lepiej poznać ten system, dopasować go w pełni do swoich potrzeb, czy też modyfikować. Słowem to podręcznik, poradnik, który warto polecić dociekliwszym czy ambitniejszym użytkownikom tego systemu, lub też profesjonalnie  zajmującym się tym systemem administratorom. To przeszło 800 stron rzetelnej wiedzy. Co ważne wiedzy, która jest ilustrowana dużą ilością przykładów. To duży walor tej książki. Większość ustawień systemu Windows 8.1 znajdziecie Państwo w tej książce. Począwszy od podstawowych ustawień ekranu, poprzez ekran startowy i pełną personalizacje i jej konfiguracje. Znajdziecie tu Państwo również wiele cennych informacji na temat bezpieczeństwa zasobów i ochrony przed „nieproszonymi gośćmi”. Autorzy omówili również sposoby postępowania w przypadku wystąpienia awarii. Będzie również o kontroli rodzicielskiej – dla tych wszystkich których sprzęt jest użytkowany „rodzinnie”. Jeżeli chcecie Państwo w sposób w pełni świadomy korzystać z tego najnowszego systemu operacyjnego ze stajni Microsoft(r), w pełni go wykorzystywać, ułatwiać i optymalizować codzienną swoją pracę – warto jest mieć tą książkę. Warto jest ją mieć pod ręką, kiedy pojawia się jakiś problem czy co gorsze awaria, której nie jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć. Wtedy na pewno przyda nam się ten podręcznik. Myślę również, iż jest on nieodzowny dla wszystkich profesjonalnie zajmujących się tym systemem administratorów czy pracownikom odpowiedzialnym za preinstalacje i serwis związany z tym systemem. Aby dokładnie zapoznać się z zasobami wiedzy zawartymi w tej książce odsyłam Państwa do ” Windows 8.1 Biblia ” i jej spisu treści.

       Myślę, że do momentu kiedy pojawi się podręcznik z serii Resource Kit to ta książka jest jedną z najlepiej opisującą ten system – gorąco polecam.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Windows 8, Windows 8.1 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>