Windows 10 – podręcznik

Windows 10 - książka dla Ciebie         Nastało NOWE – tak zapewne wyraził by się klasyk. Nastało i wiele zmienia. Zarówno w obsłudze, filozofii jak i sposobie uaktualniania. Godne szacunku jest dążenie w swojej polityce Microsoft(r), by użytkownik nie dostawał „rozdwojenia jaźni” przy każdej zmianie sprzętu na którym pracuje. Nie trzeba przecież nikogo przekonywać jak wiele jest wśród nas osób, które korzystają naprzemiennie z komputera, tabletu i smartfona. Myślę, że dzięki takiemu podejściu, oczywistym jest to, iż coraz więcej

użytkowników będzie zainteresowanych jednolitością ich obsługi. Wiem, oczywiście, to jeszcze nie ten czas, bo przewaga „użyteczności” i „dostępności” u konkurencji czasami bywa jeszcze duża. Nie wiadomo które urządzenia zdominują rynek w najbliższej przyszłości. Pewnie kiedyś będzie to jedno jedyne, które spełni w pełni nasze oczekiwania.

Windows 10 Optymalizacja i zaawansowane zarządzanie systemem

- to dobry podręcznik.                                                                                                                         Nie ukrywam jednak, że liczę na pełny opis tego systemu w rodzaju Resource Kit’a czy Vademecum Administratora wydanego przez Microsoft PRESS. Na dzień dzisiejszy mamy to co mamy i niewątpliwie jest to teraz najpełniejsza dostępna książka na temat Windows 10. Na co możemy liczyć biorąc ją do ręki ? – oczywiście na to co nas czeka na co dzień – czyli z personalizacją pod potrzeby użytkownika. Znajdziemy tu opisy wielu ustawień, do których nie zawsze prosto jest trafić. Jest tu również dużo miejsca poświęconego skutkom jak poszczególne ustawienia wpłyną na system i na jego wydajność – to bardzo cenne uwagi. Moim zdaniem to wartościowy podręcznik na niezłym poziomie merytorycznym. Dlatego też szczerze go polecam Państwa uwadze. Jak zawsze: Windows 10 Optymalizacja.. – opis i spis treści.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Windows 10 i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.