Training Kit 70-640, 70-642, 70-646

Training Kit do egzaminów 70-640, 70-642, 70-646

Pojawił się wreszcie, długo oczekiwany, zestaw trzech książek z serii „Training Kit” do egzaminów 70-640, 70-642, 70-646. Jest to najnowsza, druga edycja tych książek (jedynie w wersji anglojęzycznej). Książki z serii „Training Kit” są tak pomyślane, by służyć dwu równoległym celom. Pierwszy z nich, tak jak napisałem na początku, jest przygotowanie do zdania egzaminów certyfikacyjnych. Drugim zaś, jest przygotowanie do codziennej pracy. W tym przypadku – administratorów Windows Server 2008.  Dla zdających, książka zawiera przykładowy egzamin, z możliwością weryfikowania pod kątem tego, czy i ile udzieliliśmy poprawnych odpowiedzi na testowe pytania. Na dołączonym krążku, znajduje się pełna treść książki w formacie PDF – więc super wygoda dla tych, którzy chcą ją, lub je mieć zawsze przy sobie, a korzystają z tabletu czy e-czytnika. W tym miejscu pewne przypomnienie. Oczywiście, jeżeli pojawia się polska edycja książki z tej serii – zwiera również oryginalny (angielski) jej tekst w tym samym formacie. Tak więc dla tych wszystkich, którzy uważają, że wolą oryginał, może to być wspaniała „wprawka” do oceny wartości tłumaczenia. Tak jak już wspominałem, zestaw ten zawiera trzy książki. W sumie przeszło 2400 stron rzetelnej wiedzy. Nie muszę nadmieniać, iż kupując zestaw zapłacimy mniej niż przy zakupie trzech pojedynczych. A jak mówimy o kosztach – to trzeba dodać, iż w każdej książce znajdziecie Państwo specjalny kod, który upoważni do zdawania egzaminu w niższej cenie. Trzeba pamiętać, że książki z tej serii sa przeznaczone dla odbiorcy zaawansowanego.  No i jak zwykle na koniec podaje opis tego zestawu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości książkowe, Windows Server 2008 R2 i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>