SQL Server 2012 – Vademecum Administratora

   Wreszcie, pierwsza książka o SQL Server 2012 w języku polskim. Chwała wydawnictwu PROMISE, że tak szybko uporała się z formalną stroną związaną z wydaniem tej książki, no i oczywiście z tłumaczeniem. Ze wstępnej mojej oceny tłumaczenie to jest rzetelne. Autor tej książki – to dobrze znany z wielu publikacji William R. Stanek . To jakby gwarancja rzetelności i fachowości tej książki. Zatem czas powiedzieć, co znajdziemy w książce. Podtytuł „Vademecum Administratora” wyjaśnia wszystko. To podstawowe kompendium praktycznej wiedzy, do której zawsze będzie sięgał administrator. Znajdziemy tam instrukcje, listy, tabele, które znacznie ułatwią codzienną pracę administratora. Chciało by się powiedzieć – jeżeli masz jakiś problem administrując SQL Server 2012 – to ta książka jest naprawdę dobrą pomocą. Poza tym – co wydaje się bardzo ważne, choć nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, ta książka uczy i wymusza dobre i uporządkowane działania administratora. To jakby jej drugie oblicze. Każdy, kto spotkał się z tą wydawaną w kieszonkowym formacie serią wydawniczą, na pewno docenia jej wartość i pożyteczność w codziennej pracy. W związku z tym, iż SQL Server 2012 to najnowsza technologia, choć niewątpliwie jest kontynuacją SQL Servera 2008, myślę że warto zapoznać się z nią bliżej choćby po to by wiedzieć co wnosi to najnowsze rozwiązanie, w czym jest to lepsze rozwiązanie i bogatsze. Słowem - polecam. No i jak zawsze tutaj znajdziecie Państwo jej opis, a tutaj również spis treści.

Ten wpis został opublikowany w kategorii książki IT, Nowości książkowe, SQL Server i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>