PHP i MySQL wciąż popularny.

PHP i MySQL

                 Jak obserwuje nowe strony WWW, rozmawiam z profesjonalistami czy zaglądam na różne fora to staje się jasne, że PHP i MySQL cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Możliwości tego pierwszego i elastyczność MySQL trudno nie docenić.

    Nie jest tu bez znaczenia darmowy dostęp do tych narzędzi i duże grono ludzi w internecie, którzy chętnie pomogą i doradzą jak rozwiązać nasz problem.

                Na półki księgarskie trafia właśnie kolejne (to dowód popularności) wydanie (piąte) podręcznika

PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty

            To przeszło 700 stron wiedzy po którą warto sięgnąć jeżeli chcemy spróbować naszych sił przy tworzeniu stron WWW. Według mojej oceny – podtytuł „Vademecum profesjonalisty” nie skazuje wcale tej książki na profesjonalnego odbiorce. Książka jest tak napisana, że przyda się również początkującym. To jej główny walor. Myślę, że warto po nią sięgnąć o ile oczywiście nie jesteśmy w posiadaniu jej wcześniejszych wydań. Ja poczytałem jej trochę, głównie po to by zapoznać się z tym co może PHP – a może naprawdę dużo i jest bardzo komunikatywny i przyswajalny. Jest naprawdę wyśmienitym narzędziem do budowy stron, tych prostych i tych które pracują ze średnią i dużą ilością danych przy zastosowaniu MySQL. Szczerze polecam.

Spis treści znajdziecie tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii PHP i MySQL, programowanie, Strony WWW i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.