OKAZJA ! – książki taniej

Książki IT            Księgarnia IT firmy NOVATECH obchodzi swój jubileusz. To aż nieprawdopodobne – ale działają na Polskim rynku od 20 LAT !    Myślę, że stali się ważnym elementem naszego informatycznego świata. Kiedyś byli pierwsi, dziś mają wielu lepszych lub gorszych naśladowców. To bardzo dobrze, że i tu zagościła konkurencja. Można jednak w tym „tłoku” natknąć się na  nierzetelność. Nawet wśród tych z „dobra nazwą”, gdzie dość często, mimo iż sklep wyraźnie innego wydawnictwa – a oferuje pozycje z wydawnictw konkurencyjnych. Nie specjalnie to rozumiem, ale zawsze z czegoś trzeba się pośmiać – tym bardziej, iż w 99% tych książek nawet nie mają na stoku . Wydaje mi się, iż to wyraźne, choć nieudolne, naśladowanie naszego Jubilata, który jako nie związany z żadnym wydawnictwem, ma wszystkie książki na swoich magazynowych półkach. Ale właśnie – powróćmy po tych dygresjach do sedna. Otóż rzeczony Jubilat zafundował nam wielką frajdę.

Do 22.06.2014 obniżył ceny wszystkich polskojęzycznych książek o 20% !!!

Obniżka bez żadnych ukrytych haczyków typu kup jedną – druga za pół ceny czy coś takiego, co dość często można spotkać pod hasłem „super promocja”. Po prostu – wszystkie książki i już. Zamów to co chcesz i ile chcesz (nawet tej same książki), wpisz hasło promocyjne do zamówienia i już. No właśnie, hasło promocyjne, które musimy wpisać to:  NOVATECH-20LAT pisane bez spacji.

Gratulacje i podziękowania dla Jubilata !

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, książki IT i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>