Nowinki 2019 z Microsoft(r)

Nowa wersja pakietu Office 2019 a w tym również Excel‚a 2019 jest z jednej strony warta odnotowania, z drugiej zaś, jest czymś do czego już sie przyzwyczailiśmy. Druga ważna wiadomość, jaką nam zafundował Microsoft(r) to koniec wspomagania Windows 7. Owszem, można się tego spodziewać, ale jednak żal. Korzystam z Windowsa 7 64 Pro i przyzwyczaiłem się do niego. Moim zdaniem, jest to jeden z najbardziej stabilnych systemów. Ale jak mus to mus – przesiadamy się na „8” lub na „10” i tyle w tym temacie.

W związku z nową wersją Excela posypało nam się trochę książek na ten temat. Dlaczego piszę tylko o Excelu – jeżeli Państwo śledzicie moje wpisy, to znacie odpowiedź. Jestem chorobliwym fanatykiem tego mega narzędzia. Odkąd pojawiło się jeszcze VBA to jak ktoś mówi o pragmatycznych zastosowaniach Matematyki to zawsze myślę właśnie o Excelu. Nie bez powodu i Excel i Matematyka zwykłem pisać z dużej litery.

W najbliższym czasie i obiecuje że jeszcze w tym roku postaram się napisać tu o polskich nowościach wydawniczych jakie się pojawiły a dotyczą Excela 2019. Pocieszające jest to, że trochę ich jest.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Office 2019, programowanie, Visual Basic for Application, Windows 7. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.