Egzamin 70-412 Konfigurowanie zaawansowanych usług Windows Server 2012 R2

egzamin-70-412--konfigurowanie-zaawansowanych-uslug-windows-server-2012-r2           Kolejny podręcznik przygotowujący do certyfikacji MCSA lub MCSE. Co bardzo ważne odnoszący się do wersji R2 – na tym polega nowość tej książki. Podręcznik, jak wszystkie z tej serii zorganizowany (rozdziały) zgodnie z zagadnieniami egzaminacyjnymi. Myślę jednak, że ten układ organizacyjny w niczym nie przeszkadza, by traktować ten podręcznik jako kompendium wiedzy nieodzowne w codziennej pracy każdego administratora, a już na pewno tych z nich, którzy chcą podnieść poziom swojej fachowej wiedzy. Zgodnie z notą wydawniczą, jej zakres wiedzy

obejmuje:

  • Konfigurowanie i zarządzanie wysoką dostępnością
  • Konfigurowanie rozwiązań usług plików i magazynowania
  • Implementowanie ciągłości działania i odzyskiwania po awariach
  • Konfigurowanie usług sieciowych
  • Konfigurowanie infrastruktury Active Directory
  • Konfigurowanie rozwiązań dostępowych i ochrony informacji

Trzeba oczywiście pamiętać że podręcznik ten przeznaczony jest dla profesjonalistów IT dysponujących praktycznym doświadczeniem w zakresie konfigurowania usług Windows Server 2012 R2 w konkretnym środowisku przedsiębiorstwa – mówiąc krótko – z doświadczeniem. To specjalnie podkreślam, po to by przekonać Państwa, iż książka ta jest nieodzownym źródłem informacji w codziennej pracy.

Jak zawsze link do opisu i spisu treści.

Jeszcze raz gorąco polecam ten podręcznik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Egzamin, Windows Server 2012 R2 i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.