Windows 8.1 podręcznik

                Czyli jesteśmy już w Windows 8.1 ! Znane są problemy wszystkich tych, którzy spotkali się twarzą w twarz z tym „nowym”. Rewolucja ? – no coś w tym jest. Ledwo się zaczęło a już mamy 8.1 – co z tym zrobić? Na początek ważna i dobra wiadomość – upgrade do wersji 8.1 jest bezpłatny – chciałoby się powiedzieć uff…    No i co dalej, jak wejść w ten nowy świat? Jak zawsze trzeba sięgnąć do dobrej książki, podręcznika.

                  Dla wszystkich, którzy zaczynają tą przygodę polecam dwie książki. Absolutną nowość – bo jak pisze to właśnie zdołałem ją przekartkować, a jutro pojawi się ona w sprzedaży – to „Windows 8.1 Krok po kroku„.  Dobra książka na dobry początek. Jak wszystkie książki z tej serii, pozwalają na bezproblemowe wchodzenie w świat nowości, czyli w tym przypadku Windows 8.1. Dużo zrzutów ekranowych, opisu opcji, wyboru pozwala na wstępną przyjaźń z tym systemem. Wiele tu również praktycznych rad – co podnosi wartość tej książki. Najważniejsze w niej to, że pokazuje jak ten system zaadoptować do naszych potrzeb. Jak przynajmniej początkowo, zanim wgłębimy się w jego tajniki, dostosować go do tego co potrzebujemy. Ale proszę pamiętać, że zaczynamy od „zera”  – bo „kafelki” to nie to samo co było wcześniej. Myślę, że to jest dobra rekomendacja – zaczynacie Państwo swoją przygodę z Windows 8.1 – ta książka pomoże i warto po nią sięgnąć. Windows 8.1 krok po kroku – oto jej opis i spis treści,  a czy kupić – to Państwa wolny wybór – ja osobiście polecam.

W następnym wpisie druga książka o Windows 8.1 warta przeczytania – obiecuje.

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • ksiazki 2014
Ten wpis został opublikowany w kategorii książki IT, Windows 8 i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Windows 8.1 podręcznik

  1. xxx21_czytelnik pisze:

    Świetna strona, gratuluję znajomości tematu. pozdrawiam

  2. Admin1965 pisze:

    Bardzo podoba mi się strona ;) sporo informacji i estetycznie przedstawione. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>