Microsoft(r)PRESS – czołowym źródłem wiedzy

Wszystko wskazuje, że będziemy mieli zimę w te Święta. Oby były również spokojne, rodzinne i wesołe. Mimo pandemii, śmierci tylu ludzi, politycznych perturbacji i sporów.

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

      Mimo inflacji – choć skromniejsze, niech będą po prostu normalne. Czego wszystkim Państwu, Sympatykom, Klientom z całego serca życzymy.

       W tym roku największa w Polsce księgarnia internetowa IT obchodziła swoje 27-mio lecie. Czyli oprócz tego że największa to i najstarsza w Polsce. Zdecydowanym liderem jeżeli chodzi o wydawców jest MicrosoftPRESS i wszelkie tłumaczenia tych książek na język polski. Przodują w tym APN Promise i Helion. Pierwszą książkę-tłumaczenie wydał w Polsce APN i była to „Microsoft Windows 98 Resource Kit”. Książka jakich już dziś nie ma. Ta wydana w 1998 roku książka liczyła sobie przeszło 1500 stron ! Miło jest powspominać te czasy, lata pierwszych nauki doświadczeń z okienkami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Resource Kit i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.